החורף פועל נגדנו כאשר האוויר קר


Skin care solutions for winter
Skin care solutions for winter I koreanskincare.net

כמעט בלתי אפשרי כאשר האוויר קר לשמור על לחות העור. לא רק האוויר הקר והרוחות גורמים לעור שלנו להתייבש, גם החום המלאכותי מהמחממים למיניהם יכולים להשפיע.

הסיכויים הם בהחלט נגדנו, אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכולות לעשות כמיטב יכולתנו כדי לקבל עור זוהר בכל חודש של השנה.

יש דברים שאנחנו יכולות להוסיף לשגרת הטיפוח שיכולים לעזור לעור לשרוד את החודשים הקרים ביותר של השנה.

גם אם העור שלך לא נוטה להיות יבש במשך השנה, מזג האוויר הקר יכול להרוס את האיזון של העור.


השתמשי במכשיר אדים

בחורף, האוויר בפנים יבש מאוד, והעור שלך יכול להיות יבש יותר במיוחד בזמן שאת ישנה. הוספת אדים לחדר השינה יכול להחזיר את הלחות לאוויר, בתורו להחדיר יותר לחות לתוך העור, שיעזור לך להתעורר זוהרת בכל בוקר.


מסכת לחות ללילה

כולנו אוהבות את היתרונות של המסכה מדי פעם, אבל מסכה ללילה היא סיפור שונה לגמרי: היתרונות של מסכה ללילה - אחרי שהמסכה על העור במשך הלילה, במקום במשך 10 דקות. כן באמצעות מסכת הלחות ללילה כמה פעמים בשבוע המסכה יכולה להחזיר את העור בחזרה לחיים.


Glow Recipe's Watermelon Glow Sleeping Mask | #Morningglow How-to Tutorial

לחות עם שמנים

הוספת שמנים לשגרת טיפוח העור יכולה להיות סופר מועילה במשך כל השנה, אבל בעיקר בחורף. שמנים מסייעים לשמור על לחות העור ומסייעים בסילוק הרעלים החוצה.

שמן ה Rosehip

לשמן ה Rosehip יש רשימה ארוכה של יתרונות על העור - הוא מכיל שפע חומצות שומן חיוניות, חומצה רטינואית, ויטמין C ולכן יעיל מאוד לחידוש העור, מתאים לטיפולי אנטי אייג'ינג, משפר את מרקם העור ומחליק קמטוטים, יכול לרפא ולהעלים צלקות, חתכים, עור מגורה וכתמים כהים בפנים, עוזר ללחות לעור.

מומלץ מגיל 30 ומעלה.
Marula Oil

שמן המרולה, שמקורו באפריקה הוא בעל סגולות רפואיות רבות. השמן מזין, נוגד חמצון, מנטרל רדיקלים חופשיים ומוסיף לחות. עושים בו שימוש רב בשימוש במוצרי קוסמטיקה רפואית ואסתטית.

ניסויים ראשונים שנערכו על שימוש בשמן לקוסמטיקה הראו שהוא נספג בקלות ומוסיף לעור לחות. הוא מסייע לעידון וריכוך העור ומפחית אדמומית

באפריקה מרבים להשתמש בו כשמן לעיסוי, שמן לתינוקות, לטיפול בעור יבש וסדוק וביובש בשפתיים.