top of page

לפני שמתחילים להתאהב בנרות דקורטיביים


הבושם שאנחנו משתמשים הוא איך אנשים זוכרים אותנו, והניחוח הביתי דומה יותר לארמון ריחני, שנבנה על ידנו בסביבה הביתית. להבעיר נר ריחני או להשתמש במפיץ ריח במקום בו אנחנו נמצאים בא לגרום לנו הנאה, רוגע וזיכרונות.


ראש השנה מתקרב ובשנים האחרונות הנרות הדקורטיביים הפכו למתנה נהדרת לאנשים, שאנחנו אוהבים. אם החלטתם לפנק את עצמכם, לשנות אוירה, לקשט את חלל הבית או סתם להירגע בחלל החדר, כאשר תשתמשו בנר דקורטיבי חשוב מאוד שתעשו את זה נכון.


לפני שמתחילים נר מפרפין מול נר מסויה

נר ארומתרפיה יכול להביא ניחוח רומנטי חמים, ואווירה הרמונית. אבל נרות רבים בשימוש נרחב בשוק הנרות עשויים מפרפין המופק מזיקוק הנפט, שמן גס וכימיקלים רעילים. למרות שהם נמצאים בשימוש נרחב, הם מזיקים לבריאות ולסביבה.

נר הסויה העשוי מסויה טבעית טוב מאוד בבריאות ושומר על הסביבה. הוא טבעי וללא זיהום, נשרף באופן מלא ללא עשן שחור ושאריות ונמשך זמן רב יותר מכוון שהוא משאב מתחדש. זהו חומר השעווה הראשון לנרות ברמה גבוהה. מבחינת בריאות, הגנה על הסביבה ויעילות אנרגטית.

בשל זמן הצריבה האיטי של נרות סויה, הם יכולים לשחרר שמן אתרי למשך שעות רבות, עם ניחוח מתון ומפוזר.

מבחינת עלות, נרות הסויה נוטים להיות יותר יקרים אך לעומת זאת הם נוטים להישרף זמן רב יותר.


טיפים לשמירה על נרות

אחסון

הקפידו לאחסן את הנרות במקום קריר, חשוך ויבש כאשר המכסה סגור, כך תגנו על הנר מאבק ופסולת ותשמרו על הניחוח הנעים.


לפני ההדלקה הראשונה

הפתיל של הנר נוטה לזוז בעת הבערה. חשוב למרכז שוב ושוב את הפתיל בתחילת כול הדלקה כדי שהשעווה תבער באופן אחיד. עדיף לעשות זאת כאשר השוועה עוד חמה, כך יהיה יותר קל להזיז את הפתיל. הפתיל תמיד צריך להיות במרכז השעווה.


בהדלקה בפעם הראשונה חשוב להשאיר את הנר לבעור בין שעתיים לשלוש שעות בדרך זו השעוה נמסה על פני כול השטח ועד לצידי הכלי, דבר שמונע שקעים ויוצר בערה אחידה למשך כול 'חייו' של הנר.


כאשר מדליקים בפעם הראשונה, יש לשרוף את הנר עד שהשעווה נמסה על פני כל השטח עד לצידי הכלי מכיוון שזה ימנע מנהרות ויוצר כוויה אחידה למשך כל 'חייו' של הנר. זה עשוי להימשך בין שעתיים לארבע שעות, אך אנו מבטיחים שזה יגרום לנר שלכם להימשך זמן רב יותר.


תמיד תחתכו את הפתיל ל -5 מ"מ לפני כל בערה של הנר. הדבר מונע שריפה לא אחידה, טפטוף או התלקחות. כאשר אנחנו חותכים את הפתיל זה שומר את המאגר של השעווה נקי מהפתיל.


CHEFBEE Candle Wick Trimmer, Polished Stainless Steel Wick Clipper Cutter, Scissors, Reaches Deep Into Candles to Cut Spent Wicks, Allow Cleaner Burn and...

הימנעו מרוח פרצים, פתחי אוורור, מרחבים עם רוחות או זרמי אוויר. הרוחות מקטינות את זמן הבערה, גורמות לצריבה מהירה, לבערה לא אחידה, טפטוף רב, לעשן ומפחיתה את הניחוח שהנר מפיץ.


חשוב שנרות לא יישרפו עד שהשעוה תיעלם, מומלץ להשאיר 10 מ"מ שעווה או פחות בפחית, מכוון שהלהבה זקוקה לבסיס שעווה מוצק כדי למנוע התחממות יתר של צנצנת הזכוכית או הפחית.

בסיום השימוש על מנת להפטר משאריות השעווה מומלץ לאפסן את הכלי בפריזר למשך הלילה ולמחרת להוציא הכלי, השאריות נפרדות מעצמן והכלי מוכן לשימוש נוסף.


לא רצוי להדליק את הנר עם גפרור מכוון שחלקיקים מהגפרור יכולים ליפול לתוך השעוה, ללכלך או הנר או שהגפרור ייפול כולו לתוך הנר ויהיה עוד מוליך שיאיץ את הבערה של הנר, אפשר להדליק עם מצת ארוך שיגיע לתוך הכלי ואפילו עד לבסיס הכלי במידת האפשר.


Candle Lighter, Electric Lighter USB Rechargeable with LED Display 360° Flexible Neck, Arc Plasma Windproof Flameless Long Lighter with Safety Switch Hook for Kitchen Grill

בזמן שהנר בוער

אל תניחו את הנר על חפצים כמו משטח עץ, הרחיקו מרהיטים, וילונות, מצעים, שטיחים, ספרים, קישוטים, באזור שישנם חפצים דליקים כמו נייר או ליד מקום עם משב רוח או חלון פתוח.

אל תניחו את הנר על משטחי עץ, ליד כל דבר שעלול להינזק או להיפגע כתוצאה מחום שיוצא מהנר.

הניחו את הנר על משטח יציב, לא דליק ועמיד בחום.


לא מדליקים נר ליד רוח מסיבה פשוטה וידועה, הנר יכול להיכבות במיידי והלהבה יכולה להגיע לחפצים שיכולים לבעור. סיבה נוספת כאשר הלהבה של הנר משתוללת במיכל הזכוכית או במיכל הפח היא יכולה להכתים את הכלי בפיח למראה לא אסטטי.


אין להשליך חומרים על הנר או לחתוך/לגזור את הפתיל בזמן בערה.


הרחיקו את הנר מהישג ידם של ילדים או חיות מחמד.


לעולם אל תשאירו את הנר דולק ללא השגחה או נר דולק בזמן שאתם ישנים. הנר צריך להיות בטווח ראיה. אם אתם עומדים לצאת מהחדר או ללכת לישון, הקפידו לכבות קודם כל את כל הנרות.


אין להזיז את הנר כאשר הוא דולק, חם או כאשר השעווה נוזלת. צריך להמתין עד לקרישת השעווה לאחר כיבוי הנר.


לא רצוי להדליק את הנר ליותר מ 3 עד 4 שעות רצוף בכול פעם ועדיף לחכות לפחות שעתיים לפני שמדליקים אותו שוב. הבערה לאורך זמן יכולה לגרום לפתיל להיות לא יציב, להבה גדולה מידי, לעשן ולפיח להשתחרר לאוויר ומסביב למיכל הנרות.


לעולם אל תאפשרו לנר להישרף ממש לבסיס הצנצנת או כלי הפח, הדבר עלול לגרום להצטברות חום שעלול להיות מסוכן באזור הצנצנת או הפחית.

לאמצעי הבטיחות שלכם הפסיקו לשרוף את הנר כאשר נשאר בכלי סנטימטר של שעווה.


אם בוערים מספר נרות, הניחו כל נר במרחק של לפחות שלושה סנטימטרים זה מזה. זה כדי להבטיח שהם לא ימסו זה את זה, או ייצרו רוח משלהם.


כבו את הנר אם הלהבה הופכת גבוהה מדי או מהבהבת שוב ושוב. לפני הדלקת מחדש, הניחו לנר להתקרר, גזמו את הפתיל ובדקו אם יש רוחות לא רצויות.


היזהרו במיוחד בעת שריפת נרות במהלך הפסקת חשמל. אורות המופעלים באמצעות סוללות כמו פנסים הם מקורות אור בטוחים בהרבה בעת הפסקת חשמל.


בעת כיבוי

אל תכבו את הנר בנשיפה. בנשיפה יכולה הלהבה, הניצוץ להגיע למקום אחר וליצור שרפה ובנוסף בנשיפה נכנס ריח לא נעים לחדר.

רצוי להשתמש לכיבוי הנר במכשיר יעודי, מכבה נרות מקצועי אם קיים, מכיוון שזו הדרך הבטוחה ביותר לחנוק את החמצן ולכבות את הלהבה ולמנוע את ההתזה של שעווה חמה.

אין להשתמש במים לכיבוי הנר, הדבר עלול לגרום להתפרצות השעווה החמה ועלולה לשבור את מיכל הזכוכית.


Fumaoln Candle Wick Trimmer Candle Accessory Set, 4-in-1-Candle Wick Dipper, Wick Trimmer, Candle Snuffer and Plate Tray, Elegant Gifts for Candle & Aromatherapy Lovers

לפני היציאה מהחדר, וודאו שהנר כבוי לחלוטין ושאין זוהר מגיע מהגחלת הפתילתית.

אין לגעת או להזיז את הנר עד שהתקרר לגמרי.


אחרי שהנר נשרף באופן מלא תוכלו לעשות שימוש חוזר בפחית לכלי אחסון או קופסא דקורטיבית בפינה בבית.


הנרות האלגנטיים הם הטאץ' המושלם לעיצוב של כל בית, לא רק בזכות הריח, אלא גם לאור הנרות הנעימים והרגשת החמימות שהם זורקים לחלל הבית, תבחרו את הריח שישמש אתכם לחברה וחשוב, שתעקבו אחר ההוראות בשימוש נכון בנרות.


לקנייה נרות דקורטיביים כאן

לקנייה של מכשיר ייעודי לכיבוי נרות כאן

לקנייה של מכשיר לקצר את פתיל הנר כאן


לא בטוחים איך להשתמש בנרות, תוכלו תמיד לפנות אלינו דרך האתר צור קשר, דרך המדיה או בטלפון 054-7572003.Images: shopstyle Collective


コメント


bottom of page