top of page

שאנל השיקה ניחוח חדש שכולו פריז l The Chanel Eaux de Chanel Paris-Paris


The Chanel Eaux de Chanel Paris-Paris l Image: shopstyle affiliate


The Chanel Eaux de Chanel Paris-Paris

הבושם Paris – Paris הוא ניחוח חדש פרחוני, עצי לנשים מתוך קולקציית Les Eaux de Chanel, שעוצבה בהשראת העיר פריז והמיקומים האייקוניים שלה, כמו גדות נהר הסיין, כיכר ונדום ו Bois de Vincennes.

הניחוח החדש הושק בשנת 2022 ופותח ע"י הבשם Olivier Polge.

"עם פריז- פריז, דמיינתי קומפוזיציה פרחונית נוצצת בהשראת הרוח הלוהטת והאלגנטיות חסרת המאמץ של הפריזאים". - אוליבייה פולג', יוצר בושם ביתי של CHANEL

התווים העליונים הם ברגמוט ונרולי, ואחריהם לב של יסמין וורד, ובסיס של מושק לבן וארז.

משנת 1910, כאשר פתחה שנל את החנות הראשונה שלה ברחוב Cambon, ועד ימיה האחרונים ב Ritz ב 1971, פריז נותרה מוקד עולמה ויצירותיה של גבריאל שאנל. העיר התוססת, מעוררת השראה אין קץ, הציעה לה הזדמנות להמציא ולהמציא מחדש את עצמה שוב ושוב. אודות לרוח התוססת ולסגנון הבלתי ניתן לחיקוי של הבירה האמנותית והתרבותית האגדית הזו, PARIS-PARIS היא ניחוח של פרדוקסים: עשיר אך רענן, מתוחכם אך רגוע.

הבושם לוכד את הרוח התוססת והסגנון הבלתי ניתן לחיקוי של העיר האגדית בה מצאה גבריאל שאנל השראה לאורך חייה.

בנוסף לאו דה טואלט PARIS-PARIS תוכלו ליהנות מקרם גוף. שתי דרכים ליהנות מהריח, לבד או בשכבות לחוויית הניחוח האולטימטיבית.

The Chanel Eaux de Chanel Paris-Paris l Image: shopstyle affiliate


הקולקציה Les Eaux de Chanel כוללת שישה ניחוחות שבניהן: Paris-Deauville, Paris-Venise,and Paris-Biarritz.


Paris-Deauville

הבושם Paris-Deauville, שואב את השראה מעיירת החוף Deauville המגלמת את החופש והאנרגיה הממוקמת על חוף נורמנדי של צרפת, שם פתחה גבריאל שאנל את הבוטיק הראשון שלה בשנת 1913. Paris-Deauville הוא ניחוח רענן ותוסס, שנועד ללכוד את המהות של בריחה על חוף הים.

הניחוח נפתח עם תווים עליונים של תפוז סיציליאני, בזיליקום ופטיט גריין, המפנים את מקומם ללב של ורד ויסמין. תווי הבסיס כוללים וטיבר, פצ'ולי ומאסק לבן, המוסיפים עומק ואריכות ימים לניחוח.

בסך הכל, Paris-Deauville, מושלם עבור אלה שנהנים מריחות טריים, הדרים עם מגע של ירק. הוא אידיאלי ללבישה במהלך חודשי האביב והקיץ, ואורך החיים שלו מבטיח, שהוא יחזיק מעמד לאורך כל היום. הניחוח נוצר על ידי בשם הבית של שאנל, אוליבייה פולג', והושק ב 2018.

The Chanel Eaux de Chanel Paris-Deauville l Image: shopstyle affiliate


Paris-Venise

הניחוח Paris-Venise, לעומת זאת הוא ניחוח חם וחושני המעורר את הרומנטיקה והמסתורין של העיר האיטלקית ונציה, מקור השראה לגבריאל שאנל לאורך כל חייה.

1920 עבור גבריאל שאנל, ונציה היא התגלות והתחלה חדשה. מזועזעת מאובדן אהבתה הגדולה, בוי קאפל, היא נופלת בקסמה של עיר עשירה בניגודים. הניצוץ של הפסיפסים הביזנטיים ואבני החן היקרות של בזיליקת סן מרקו מעוררת השראה בעיצובים של אוספי התכשיטים הראשונים שלה. PARIS-VENISE מזכירה את העיר הכובשת הזו, שמסמנת את הגבול בין מזרח למערב.

הניחוח Paris-Venise כולל תווים של נרולי, וניל ופולי טונקה.

בנוסף לאו דה טואלט, PARIS-VENISE זמין בג'ל רחצה וקרם גוף. שלוש דרכים ליהנות מהריח, לבד או בשכבות לחוויית הניחוח האולטימטיבית.

The Chanel Eaux de Chanel Paris-Venise l Image: shopstyle affiliate


The Chanel Eaux de Chanel Paris-Venise Body Lotion l Image: shopstyle affiliate


Chanel Paris-Biarritz

הניחוח Chanel Paris-Biarritz הוא ניחוח נוסף בקולקציית Les Eaux de Chanel, אשר הושק בשנת 2018 בהשראת האוויר הטהור של החוף הבאסקי. הניחוח הזה נקרא על שם עיירת החוף Biarritz, שבחבל הבאסקים בצרפת, שהייתה יעד פופולארי לחופשה עבור גבריאל שאנל ושם פתחה גבריאל שאנל את בית הקוטור הראשון שלה, ליד הקזינו, מלונות היוקרה והחוף בשנת 1915.

הניחוח לוכד את האנרגיה של העיר הזו בניחוח תוסס ורענן. הריח מתואר כרענן וממריץ, עם תווים עליונים של אשכולית ומנדרינה, לב של שושנת העמקים, ובסיס של מושק לבן ווטיבר. הניחוח נועד ללכוד את התחושה של בריזה מרעננת של האוקיינוס ביום שמש.

The Chanel Eaux de Chanel Paris- Chanel Paris-Biarritz l Image: shopstyle affiliate


הניחוחות בקולקציית Paris- Les Eaux de Chanel נועדו להיות רעננים, פרחוניים וקלים, בהשראת העיר פריז והגנים שלה. כל ניחוח לוכד את המהות של מיקום מסוים ונועד להעביר את הלובש אותו למקום הזה.

הקולקציה בולטת גם בבקבוקים המינימליסטיים והשקופים שלה, המשקפים את הפשטות והאלגנטיות של המותג שאנל.

בסך הכל, קולקציית Chanel Eaux de Chanel Paris-Paris חוגגת את אהבתה של גבריאל שאנל לטיולים ואת יכולתה למצוא השראה במקומות, שבהם ביקרה. כל ניחוח בהשראת יעד ורגע אחר בחייה של גבריאל שאנל.


מקרות: Chanel website כאן


Comments


bottom of page