שגרת הטיפוח של ויקטוריה בקהם


victoria-beckham Image: filmibeat


למגזין intothegloss ויקטוריה בקהם מספרת "ככל שאני מזדקנת, העור שלי מתייצב. היה לי עור די רע כשהייתי צעירה יותר וכול הזמן כיסיתי את הכתמים. למזלי, אני כבר לא צריכה לדאוג יותר מדי מזה. עם הזמן את לומדת מה מתאים לך. ניסיתי כמה מראות מעניינים ב"ספייס גירלז "... [צוחקת] בשלב זה עשיתי כל כך הרבה צילומים ושטיחים אדומים, עד שלמדתי הרבה על סגנון היופי שלי על ידי הסתכלות אחורה על תמונות שלי. אספתי הרבה זמן כול כך הרבה מוצרים, כשהיה לי את הפגישה הראשונה עם אסתי לאודר על יצירת קו מוצרים משלי, כיסיתי את כל שולחן האוכל שלי עם דברים שאהבתי, צבעים שערבבתי ורעיונות למוצרי מפתח שלא היו, אך ידעתי שאני רוצה אותם. לא הצלחתי למצוא את השפתון הניוד המושלם, את עפרון לשפתיים המושלם בצבע ניוד ואת הברונזר והקונטור המושלם. הפרויקט, מבחינתי, היה על להיות מאוד מאוד ממוקדת וכנה. אחרת, אין טעם. אין באוסף הזה שום פריט שלא הייתי שמה על בעצמי.


טיפוח עור הפנים

ויקטוריה מספרת שיש טריקים קטנים, שבהם היא משתמשת בכול המוצרים שלה. "המגבונים היחידים לפנים שמורידים את כל האיפור שלי הם הביודרמה. "אני תמיד משתמשת בניקוי אחרי, אבל המגבונים האלה באמת מורידים הכול. ואז אני משתמשת בשילוב של מוצרים של Sarah Chapman and Dr. Lancer ".


Bioderma Sensibio H2O Make-Up Removing Wipes

"אני משתמשת בכמה סוגי ניקוי שונים מכיוון, שלדעתי חשוב לשנות את השימוש בחומרי הניקוי של הפנים כדי שהעור לא יתרגל למוצר אחד בלבד.

כרגע אני משתמשת ב Skinesis Ultimate Cleanse של שרה צ'פמן. אבל כשאני שוטפת את הפנים שלי במקלחת, אני משתמשת Lancer Polish".


Lancer Polish

ניתן לקנות את Lancer Polish באמזון כאן


Sarah Chapman Skinesis Ultimate Cleanse (100ml)

לפי ויקטוריה בקהם ה Lancer Polish הוא מוצר נהדר, גרגרי ומלטש את העור. "אני מרגישה את הפנים שלי מעקצצות אחר כך. זה הפילינג הכי טוב, שמצאתי כי זה ממש מגרה את העור. אתן יכולות להשתמש בפילינג פעמיים ביום, אבל מבחינתי זה באמת תלוי אילו צילומים אני עושה".

ברגע שהעור מתחדש, ויקטוריה בקהם משתמשת במסכת Sarah Chapman 3D Moisture Infusion Mask כמה פעמים בשבוע. "זה אחד מאותם דברים, שבהם אני רואה הבדל מיידי מיד לאחר השימוש במסכה. לאחר מכן, אני אוהבת להשתמש בג'ייד רולר כדי לפסל את בפנים. לאחר שאני מנקה את הפנים ועושה פילינג, אני משתמשת Crème de la Mer Mosturizing Soft Lotion. קרם לחות קליל וקל לעור הפנים. בסיס המייק אפ משתלב טוב על הקרם הזה".


אבן קוורץ קריסטלית שקופה רולר לטיפוח העור sericumsilk

Sarah Chapman 3D Moisture Infusion