top of page

תצוגות האופנה לאביב- קיץ 2022


The honeycomb displays are an ode to Burch’s Antigua bees Photo: Courtesy of Tory Burch

מתחילים את שבוע האופנה בניו יורק אביב-קיץ 2022

שבוע האופנה בניו יורק מתחיל ב 7 לספטמבר 2021 עד ה 12 לספטמבר 2021

ניו יורק שבוע האופנה היה הראשון "שבוע האופנה" שהתקיים בשנת 1943 ומאז לאור ההצלחה הכבירה שבוע האופנה הוא אחד מתאריכי המפתח על לוח השנה של כול עיתונאי, אנשי תעשיית האופנה, מובילי הטרנדים, דוגמניות ומשפיעניות.


18 חודשים עברו מאז התצוגה האחרונה שהתקיימה עם קהל במסלולי תצוגות האופנה ברחבי העיר ניו יורק, שבוע האופנה בניו יורק חוזר בגדול מתמיד. מעצבים שעזבו לפריז לפני שנים נמצאים בלוח השנה, היבוא האירופי הוסיף את עצמו לתמהיל, ובזכות Black in Fashion Council נפגוש לא פחות מ 13 מעצבים חדשים מהקהילה של השחורים. סיום העונה של לידה מחדש תהיה התערוכה החדשה של מכון התלבושות "באמריקה: לקסיקון של אופנה" In America: A Lexicon of Fashion” וגאלה Met Gala, בהשתתפות יו"ר הצוות הצעירים אי פעם: Timothée Chalamet, Billie Eilish, וכוכבת השער Naomi Osaka.

ניו יורק תציין את יום השנה ה - 20 להתקפת הטרור ה -11 בספטמבר עם טקסים מצומצמים בעקבות וירוס הקורונה וויראנט הדלתא. קוד הלבוש השנה יהיה, חובה להגיע מחוסנים לכול הארועים, בתוך אולמות התצוגה מומלץ להיות עם מסכה.


לוח הזמנים של תצוגות האופנה ברחבי ניו יורק כולל 91 מופעים ומצגות, החל Ulla Johnson וכלה ב Tom Ford.

מעבר להתרגשות ולמשמעות של חזרה לתצוגות מסלול אישי ולא רק במסכים, העונה הקרובה מציינת גם את החזרה לשבוע האופנה בניו יורק של Thom Browne ו Altuzarra כמו גם יום השנה של הקולקציות של Rachel Comey ו Carolina Herrera.

האתר http://newyorkfashionweeklive.com מספק Live את שבוע האופנה בניו יורק באינטרנט, מספק חדשות ומאמרים במדינת ניו יורק בשבוע אופנה, ראיונות עם קובעי מגמות ותוכניות מסלול זרימה בשידור חי.

NewYorkFashionWeekLIVE הוא חלק מ "FashionWeekOnline.com, "All-in-One המשאב המקורי של שבוע אופנה

הכתובת החדשה של המעצבת Tory Burch

כחמישה בלוקים ו -17 שנים מפרידים בין החנות הראשונה של Tory Burch ברחוב Elizabeth Street וספינת הדגל שלה, שנפתחה זה עתה ב Mercer, והשטח של 6,000 רגל מרובע מעיד עד כמה גדל המותג של Tory Burch המעצבת האהובה עלי במיוחד. בנוסף ללבוש, נעליים ותיקים (כולל מבצע במהדורה מוגבלת של התיק Lee Radziwill Double Bag), חלק מהקומה השנייה של החנות מוקדש לאוסף הביתי המתפתח של ,Tory Burch חפצים ועתיקות שהם למכירה. להיכנס לבוטיק זה כמו להיכנס לעולמה של Burch "אני נלהבת מהחללים הפנימיים, כידוע," אמרה בסיור שנערך לאחרונה. ואכן, הנברשת במתחם מוצרי הבית הייתה בעבר בבריכה של משפחתה, חלת הדבש שעל הקיר מציגה את הנהנות לדבורים שהיא שומרת במקומה Antigua, וחברתה, מעצבת הנוף Miranda Brooks, עיצבה את הגינה האחורית, שם היא תארח את ארוחת הערב לאחר הקורונה. אפילו המוזיקה ברמקולים מעוררת את טעמה האישי של Tory: Spotify’s Neil Young Radio. תצוגת האופנה של Burch ב -12 בספטמבר תתקיים בקרבת מקום. כשאתם נכנסים לחנות, דלגו על המעלית ותעלו במדרגות: Francesca DiMattio, שפסליה עיצבו את התצוגה של Tory בסתיו 2020, ציירו ביד את המעקות ואומנים מקומיים שיבצו את התקרה בעיצוב עץ חיים.

Tory Burch Store Tour #151Mercer


התצוגה הראשונה בשבוע האופנה בניו יורק נפתחה על ידי המעצבת ילידת מנהטן, אולה ג'ונסון, שידועה בסגנון בוהמייני, שספגה ברחובות ניו יורק ובנסיעות ליעדים רחוקים בחופשה. עם דגש על מלאכת יד ותשומת לב לפרטים, אוספי הבוהמה מוגדרים על ידי "סיבים טבעיים, גימור יפה וקלות ההתאמה והצורה". net-a-porter


Ulla Johnson | Spring Summer 2022 | Full Show


fashion-shows/spring-2022-ready-to-wear/ulla-johnson Photo: Filippo Fior / Gorunway.com vogue.com


Christian Siriano

המעצב Christian Siriano התחיל את עיסוקו באופנה תחת שני המעצבים, המעצבת Vivienne Westwood והמעצב Alexander McQueen. בשנת 2008 יצא עם הקולקציה הראשונה שלו, בשנת 2012 נפתחה חנות הדגל הראשונה שלו בניו יורק ברחוב אליזבת בשכונת נוליטה במנהטן ובשנת 2013 Siriano נבחר כחבר במועצת מעצבי האופנה של אמריקה (CFDA).


בשבוע האופנה 2022 הציג Siriano את קולקציית אביב/קיץ 2022 באולם Gotham Hall, לשעבר בנק החיסכון של Greenwich. הבניין שנבנה בתקופת הג'אז, הפנים הגדול, שנחשב באותה תקופה מתגאה בעיצוב הפנים מהעולם הישן, כמו שהאופנה האמריקאית נשענה אז על פריז. על הרצפה יש פסיפסים; גבוה על הקיר מגולפות אמירות מפוכחות כגון: "אל תבזבזו זמן ולא כסף אלא השתמשו גם לטובתכם וגם לטובת השכן שלכם." האמירה נראית מוזרה עם הפאר של הפנים ועם יצירות ה- OTT (Over the Top) של Siriano.


Gotham Hall Image: Image Gallery


הקולקציות של Siriano ידועות בעיצוב גחמני משמלות ערב פנטזיות ושמלות קוקטייל ועד לבגדי ספורט מחויטים, נעליים ואביזרים מפורטים ומורכבים.

את ההשראה לשבוע האופנה קיבל Siriano מתמונות משפחתיות ישנות והכוח של צבע התפוז, שהשתמש בפריטים רבים בתצוגה היה הוקרה לסבתו האיטלקייה, המוזה של העונה.

בקולקציה לא היה הרבה איפוק, פלטת צבעים רחבה, הקולקציה כללה סלסולים ענקיים רבים כמו בשנות ה - 30, חליפות עם דש א-סימטרי, בגדים א-סימטרים, שמלות לבנות עם צעיף חתוך, שמלות מושחתות עם חיתוכים רבים, שמלות שחורות, חלקן שקופות, כתפיים דרמטיות, הלבשה בשני חלקים, חזייה ומכנסיים, שפע מגוון מאוד ודוכמניות בכול הגדלים.

Christian Siriano SPRING 2022 READY-TO-WEAR Photo: Filippo Fior / Gorunway.com vouge.com


כוכבות זה משהו ש Siriano יודע הרבה עליו. לא רק שהוא מלביש כוכבים על השטיח האדום כמו גם מישל אובמה; כמנצח פרויקט מסלול הוא גם כוכב טלוויזיה בעצמו.


Michael Kors Collection

מבט מהשורה הראשונה על מופע מסלול אביב/קיץ 2022 של הקולקציה של מייקל קורס, כפי שנראה בטברנה על הירוק בסנטרל פארק בשבוע האופנה בניו יורק.

The Spring/Summer 2022 Michael Kors Collection Runway Show

נראה שהמגמה אצל רבים מהעצבים לאביב/קיץ 2022 זה החלק העליון הוא חזייה מהודרת, הצבע השולט והעל זמני כמובן שחור, שמתאים ללבישה משעות הבוקר ועד אירוע חגיגי בשעות הערב.


מאחורי הקלעים של שבוע האופנה אביב/קיץ 2022

Image: PHOTOGRAPHY BY HUNTER ABRAMS l Vouge.com

תצוגות האופנה של מטבי המעצבים בשבוע האופנה בניו יורק משתרעים מסנטרל פארק ל Battery Park וחלק גדול מתקיימים גם בברוקלין.


Image: PHOTOGRAPHY BY HUNTER ABRAMS l Vouge.com


שבוע האופנה בניו יורק הסתיים בתצוגת אופנה של המעצבים Tom Ford, Tory Burch

Oscar De La Renta, ועוד

התצוגה ברחוב Mercer ביום האחרון של שבוע האופנה בניו יורק, שאותה הפכה Tory Burch ליריד מסלול עם דוכנים של עסקים מקומיים במרכז העיר, היה מחווה למכון McCardell’s על הקלות והנוחות, ועל ההתעקשות שבה McCardell השיגה אותם.

קלייר מקרדל הייתה מעצבת אופנה אמריקאית, שיצרה פריטים בסגנון הביגוד המוכן ללבישה במאה ה - 20. היא מזוהה עם יצירת סגנון הלבוש הספורטיבי האמריקאי. wikipedia


בתצוגה Tory הציגה צירופים נפלאים ובלתי צפויים של צבע ותכשיטי כסף פיסוליים, שהוסיפו סגנון לעיצובים הנוחים ללבישה, שמלות כותנה רחבות, משובצות או עם פסים, חצאיות ארוכות, משקפי שמש עם מסגרות חתוליות שאף פעם לא יצאו מהאופנה, נעליים שטוחות, מעלי בלרינה שהדוגמניות צעדו בנוחות על אבני הרחוב, תיקים גדולים בצורת דלי, בגדים רחבים ונוחים.


Tory Burch | Spring Summer 2022 | Full Show


קולקציה מדהימה, נשית, ונוחה.

לא כדאי לפספס אף רגע של מופע מסלול Tory Burch SS22.Comentários


bottom of page