top of page

Carven אביב/קיץ 2024


תצוגת אופנה Courtesy of ©CARVEN

Image: From Vouge Courtesy of ©CARVEN


מותג אופנה Carven הוא בית אופנה צרפתי, שנוסד בשנת 1945 על ידי Madame Carmen de Tommaso.

בשנת 2008 איש העסקים Henri Sebaoun רכש את Carven והצליח להחיות את המותג עם Guillaume Henry כמנהל הקריאטיבי בין השנים 2009 ל 2014.

תחת הנהגתו של Henri, המותג חווה התעוררות, במיוחד עם מינויו של Guillaume למנהל הקריאטיבי, אשר מיקם את המותג לכיוון שוק עכשווי נגיש יותר עם קו מוצרים אנרגטי, זוהר המתאפיין בשיק בלתי מתאמץ.

בעקבות עזיבתו של Henry, מינה המותג צמד מנהלים קריאייטיבים, Alexis Martial ו Adrien Caillaudaud, שעזבו ב 2016.


מינואר 2017 עד נובמבר 2018​ Serge Ruffieux שימש כמנהל הקריאייטיב של Carven.

סרז' רופי עזב את Carven לאחר, ששימש כמנהל הקריאטיבי במשך שלוש עונות. עזיבתו באה בעקבות הקשיים הכלכליים של המותג, כולל הגשת בקשה להגנת פשיטת רגל. Carven נרכשה ב 2018 על ידי קבוצת האופנה הסינית Icicle, חברה אשר שמה דגש על חומרים טבעיים ושיטות עבודה בר-קיימא.

עבור Icicle רכישת Carven הייתה מהלך אסטרטגי לשיפור פורטפוליו המותג שלה עם מותג אופנה אירופאי ידוע ולחזק את נוכחותה בשוק היוקרה העולמי ולמנף את הזהות והמורשת המותגית המבוססת של Carvern. זה אפשר ל Icicle לגוון את ההיצע שלה ולפנות לקהל רחב יותר הן בסין והן בעולם.

מטרת הרכישה היתה לשלב את הגישה הברת-קיימא והטבעית הממוקדת בחומר של Icicle עם מומחיות העיצוב והאופנה של Carven ובכך ליצור שילוב ייחודי של מזרח פוגש מערב באופנה יוקרתית.


כמעט 10 שנים לאחר עזיבתו של Guillaume Henry את ההגה היצירתי של המותג, תווית המורשת הצרפתית מיועדת לתחייה והפעם תחת Louise Trotter מנהלת הקריאטיבי והבעלים הסינים של המותג.

 

תצוגת אביב/קיץ 2024

המותג  Carven הציג את קולקציית אביב קיץ 2024 במהלך שבוע האופנה בפריז, בסימן פרק חדש ומבטיח בהדרכתה של בעלת החזון Louise Trotter מנהלת הקריאטיבי.

כמנהלת יצירתית ב Lacoste במשך קצת יותר מארבע שנים ומנהלת קריאייטיב במותג JOSEPH בין 2009 ל 2018, Trotter ידועה בעיצוב בגדים מסוגננים, לבישים עם קצת אסתטיקה מגניבה מעורבבת.

הצטרפותה שך Trotter למותג, שלא באמת היה ידוע במוצר או צללית מסוימת נתן לה את התחושה של חופש יצירתי.


על המסלול Trotter הציגה מראה חדש, מתוחכם, פרקטיות ופשטות, לביש, ריאציות של חצאיות נשפכות, חולצות וג'קטים עשירים, כמו גם נעליים שטוחות, שפתוחות מאחורה, חייטות אורבנית, ארכיטקטונית והנשית מאוד עם חומרים שונים ופלטת צבעים יפה. קולקציית יוקרה שקטה מאוד; ללא קישוט, והתמקדות בגזרה ישרה.

תצוגת אופנה של המותג carven

Image: From Vouge Courtesy of ©CARVEN


תצוגת אופנה של המותג carven 2024

Image: From Vouge Courtesy of ©CARVEN


תצוגת אופנה 2024 carven

Image: carven.com


תצוגת אופנה 2024 carven

Image: carven.com


תצוגת אופנה של המותג Carven

Image: carven.com


תצוגת אופנה של המותג Carven

Image: carven.com


תצוגת אופנה של המותג Carven

Image: carven.com


Carven | Spring Summer 2024 | Full Show


אחרי התצוגה Trotter הוסיפה: "בשבילי, זה רק בגדים אמיתיים, כנות, פרגמטיות, התמקדות באישה, לא יותר מדי רעש". המחירים יהיו גם "מתחשבים". "מה שחשוב לי זה שהמחיר יהיה יחסית למוצר עצמו. אמנות נחשבת באמת; יש לה ערך ומתומחרת במחיר הנכון".

"אני רוצה להתמקד ביצירת בגדים יפים ופרקטיים בגישה מאוד מודעת. אני רוצה להתמקד בבגדים שהם באמת על האמנות, תשומת הלב לפרטים, אבל עם פשטות וחופש של נוחות".


הקולקציה החדשנית  נוצרה בהשראתה של מאדאם קארבן, שהקימה את Carven ב 1945 והייתה חלוצה של ממדים רבים של אופנה, לרבות ready-to-wear, תצוגות אופנה ניידות ושיתופי פעולה.

מורשתה הבלתי נמחקת של שמחה נעורים וספונטנית, שזורה באהבה עמוקה לטבע ואופטימיות חסרת גבולות, ממשיכה להגדיר את המותג.


המותג הפך ידוע בזכות העיצובים האלגנטיים והנגישים שלו, התמקד בתחילה באופנה עילית ובהמשך התרחב  ל ready- to-wear.  

הסגנון של המותג מאופיין באסתטיקה הפריזאית השיקית שלו, המשלבת טרנדים מודרניים עם אלמנטים קלאסיים. במהלך השנים עבר המותג כיוונים יצירתיים שונים תחת מעצבים שונים והמשיך להשפיע על האופנה העכשווית עם העיצובים הצעירים והמתוחכמים.


הבשמים

למותג יש גם ליין של ניחוחות הנחשבים בתעשיית הבשמים. המפורסם שבהם הוא "Ma Griffe" שהושק בשנת 1946. הבושם הקלאסי הזה ידוע בניחוח הפרחוני הירוק שלו, הכולל תווים של גרדניה, יסמין ואלגום.

במהלך עשרות השנים, הבושם שמר על מעמדו כקלאסיקה אהובה בעולם הבישום. הוא נחשב לעתים קרובות לאבן דרך בהיסטוריה של הניחוחות, מוערך בזכות אופיו הייחודי והאלגנטיות הנצחית שלו.

בעוד שהפורמולה המקורית של המותג השתנתה במשך השנים, הבושם ממשיך להיות זמין ולעתים קרובות נעשים מאמצים לשמר את המהות והאופי המקוריים שלו.

הבושם נותר עדות למורשתו של המותג הן באופנה והן בניחוח, המגלם שילוב של סגנון קלאסי ורוח חדשנית.

 Ma Griffe  בושם

 Ma Griffe Eau de Parfum l Image: carven-parfums.com


במהלך השנים, המותג הרחיב את ההיצע שלו שכלל מגוון ניחוחות שונים אחרים המגלמים את האסתטיקה השיקית והנצחית שלו, את אותה אלגנטיות ותחכום הקשורים לאופנת המותג.

חטיבת הבשמים של המותג נרכשה על ידי Jacques Bogart Group הצרפתית המפתחת את תחום הבישום על ידי השקת ניחוחות חדשים והחייאת ניחוחות עבר אהובים ומבוקשים.


כמה מניחוחות הבולטים Carven Le Parfum  (2013) זוהי קלאסיקה מודרנית, המציעה ניחוח רענן ונשי. הוא כולל תווים עליונים של פריחת מנדרינה, משמש ויקינתון לבן, תווי לב של אפונה מתוקה, יסמין וילאנג-ילאנג, ותווי בסיס של אלגום, אוסמנטוס ועלה פצ'ולי אינדונזי, Carven L'Eau de Toilette (2014) גרסה קלילה ומרעננת יותר של ה Le Parfum המקורי, הניחוח הזה מושלם ללבוש יומיומי. הוא כולל תווים של לימון איטלקי, אפונה מתוקה, אדמונית ועצים לבנים,  Carven Pour Homme (2014) ניחוח לגברים זה אלגנטי ומתוחכם. הוא נפתח בתווים של עלה סיגלית ואשכולית, ואחריהם אגוז מוסקט, מרווה וארז בלב, ובסיס של וטיבר ואלגום,  Carven Dans Ma Bulle (2018) ניחוח שובב ומודרני Dans Ma Bulle משלב תווים פרחוניים, פירותיים ומזרחיים. הוא כולל תווים עליונים של ליצ'י, מנדרינה ואדמונית, תווי לב של הליוטרופ, סמבק יסמין ושקדים מסוכרים, ותווי בסיס של וניל, אלגום ופצ'ולי. Carven Vetiver (1957, שוחרר מחדש בשנת 2014) ניחוח קלאסי לגברים, ניחוח זה ידוע בתו הוטיבר הייחודי שלו, בשילוב עם לימון, מנדרינה ולבנדר, כמו גם תווי בסיס חמימים ועציים.


הניחוחות של Carven ידועים באלגנטיות, עידון ויכולת ללכוד את תמצית השיק הפריזאי. בין אם אתם מחפשים משהו קליל ורענן או עשיר ומורכב ל Carven יש ניחוח שיכול להתאים לטעמים ולאירועים שונים.


אהבתי!

 

האתר כאן

Net-a-porter כאן

אתר הבשמים כאן
Disclaimer: All images and information posted on this blog are copyrighted to their respective owners. I do not own any of the images posted unless otherwise stated. If you see your work on my site without proper credit or you would like it removed, please contact me.


7 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page