שאלות ותשובות

איך נשמור על המסכה לעיניים ממשי לאורך זמן?


הוראות כביסה

כביסה ביד במים קרים או פושרים, לא יותר מ 30 מעלות

נוזל כביסה לכביסה עדינה ביד

אין להשתמש במלבין

רצוי לא להשתמש במרכך כביסה

לא לשפשף

לא לסחוט

להניח בצורה שטוחה לייבוש בצל

לא לייבש במכונת ייבוש
היתרונות של מסכה לעיניים ממשי


היתרונות עיקריים:

עוזרת להפחית את הסימנים של חיכוך ומתיחה על עור העדין של הפנים

סיבי משי מאריך את השימוש במוצרי הפנים כך שלא סופג את הקרם

מפחית את הלחץ על אזור העדין של העין

מונע סימנים גלויים של עייפות

מקדם שנת לילה של שינה נינוחה

ידוע שהחושך משפר את איכות השינה בצורה מדהימה

כשאנחנו ישנים בחושך מוחלט, הגוף מייצר יותר מלטונין, שהוא הורמון, שחשוב לשינה

מומלץ על ידי רופאי עור, מנתחים פלסטיים, מעצבי שיער ומומחי יופי
איך מזהים משי?


סיב המשי נשרף, מתכווץ לתוך קבוצה, הריח כמו שריפת שיער, ללא להבות, נהפך לחלקיקים שחורים, יכול להיאסף ביד. בחיקוי בד משי יהיו להבות, הריח יהיה כמו שריפת פלסטיק, הקצוות השרופות יהיו כמו דבק קשה. בד סינטטי נראה כמו פלסטיק שרוף כשהוא נשרף ורוב הבדים הטבעיים רק מתפוררים כשהם מסיימים לבעור.
ההבדל בין בד משי לבד סאטן


כאשר אתם מחפשים מסכה לעיניים לשינה משי בגוגל, אמזון או ב Ebay, תוצאות החיפוש לעתים קרובות מכילות כמות גדולה של מסכות מבד סאטן, כותנה, פוליאסאר ולעתים קרובות במחירים נמוכים בהרבה. זה לא פלא שאנשים רוצים לדעת את הסיבה מאחורי ההבדל בתמחור. קודם כל, צריך לדעת כי מה שנקרא בד משי סאטן הוא, למעשה, הצעה שקרית, משי הוא סוג של בד, בעוד הסאטן הוא שם כולל לבדים שונים שעשויים בשיטת אריגה מסוימת. כלומר יש למעשה SATIN SILK, אפשר לומר כי 99% של מוצרים מסאטן שנמכרים בשוק במחירים נמוכים לא עשויים ממשי, אלא מפוליאסטר. אז, מה ההבדל הבסיסי בין משי פוליאסטר? אנו מאמינים כי ההבדל הבסיסי טמון באופן שבו חומרים אלה מיוצרים. משי הוא סיב טבעי, חלבון מן החי ואילו פוליאסטר הוא סיב המיוצר תעשייתית עשוי מנפט. ככזה, משי הוא טוב לעור באופן משמעותי עקב רכב כימי דומה. לעומת זאת משי הוא חלק ומרגיש קל על העור, פוליאסטר יותר קשה, שביר ולא נושם. ההבדל בין משי טבעי לבין פוליאסטר המיוצר במפעל, מעבר לניגוד בתחושה והנוחות. משי משמש מנתחים פלסטיים ומכוני יופי ברחבי העולם כחומר עבור יופי הפנים, החלקות של המשי, כמו גם הכמות העשירה של חומרים מזינים הכלולים בסיבי המשי. חומצות האמינו בסיבי המשי חיוניים לגוף האדם ועוזרים לחדש את הקולגן שאבד מעור, ואת שיעור ספיגת הלחות הגבוהה של המשי המסייע לשמור על העור בלחות הנכונה. תכונת הבידוד של המשי עוזר לשמור על הטמפרטורה סביב העור ברמה אופטימלית, לא רק משרה נוחות, אלא גם נותן סביבה מושלמת עבור העור להתחדש במהלך השינה. פוליאסטר, בעוד שהוא גם חלק, מחוויר בהשוואה למשי, אם כי הוא גם יעיל במידה מסוימת בהפחתת שיער פרוע בבוקר וקמטי שינה. מנקודת מבט של תחזוקת המסכה, משי הוא קצת יותר קשה לכבס בשל היותו עדין יותר, לכן דרוש יותר תשומת לב. עם זאת, משי הוא היפואלרגני, דוחה אלרגנים שנמצאים בבית כולל חיידקים, עובש, פטריות, קרדית האבק. סביר להניח שבמסכה ממשי ימצאו פחות חומרים מאשר בפוליאסטר. אם אתם סובלים מאלרגיות, הבחירה במסכה ומצאים ממשי באמת חשובה. לבסוף, נסתכל על העלות. זהו אחד הקריטריונים אשר לפוליאסטר יש יתרון משכנע. מסכה סאטן פוליאסטר עולה לפחות כמחצית או כרבע ממסכה ממשי באותו גודל. כמובן, שאם יש לכם את האפשרות הכלכלית, ההמלצה שלנו היא כמובן לקנות מסכה משי טהור כדי ליהנות מרמה גבוהה של המסכה והיתרונות שיש למשי להציע.
מה זה MOMME?


MOMME היא מדידה אִימְפֶּרְיָאלִית עתיקה המעידה על משקלו של המשי. שלא כמו רוב הבדים, איכות המשי לא נקבעת על ידי ספירת החוטים. במקום זאת, תעשיית המשי משתמשת ב Momme כערך למדוד את צפיפות המשי והאיכות. ככל שהמשי עבה יותר או כבד יותר, כך הוא מרגיש רך יותר ומחזיק זמן רב יותר. במונחים הפשוטים ביותר, משקל momme מתאר את המשקל של 100 יארד של משי, 45 אינץ רוחב בפאונד. אז, אם הבד מופיע עם משקלmomme של 8 פאונד, זה אומר כי 100 יארד של הבד שוקל 8 פאונד. בדי משי באיכות גבוהה יותר נוטים להיות 14, 15 או 16 MM ומעלה. מיטב מצעי המשי הם 19mm או 19 פאונד במשקל לכל 100 יארד. מהו טווח המשקל של momme זמין? משי בדרך כלל נופל לתוך מגוון של 6 momme בצד התחתון, למשקל מרבי של 30 momme. עבור מצעים, משי עם משקל 19 momme נחשב בדרך כלל כמספק את האיזון הטוב ביותר של חוזק, אסתטיקה ונשיגות. משקל ה momme משפיע על אטימות משי. בעוד משי משקל גבוה יותר יהיה יותר אטום מאשר משי במשקל נמוך יותר, משי בכלל הוא בד שקוף למחצה. כאשר מחליטים לצבוע את המשי, המשי הצבוע יהיה אטום יותר וצבע יעצור את האור העובר דרך הבד, בעוד משי לבן יהיה פחות אטום. עם זאת, אנשים רבים נהנים ממשי לבן בגלל המראה הקלאסי והיכולת להתאים אותו לסוגים שונים של מצעים.