top of page

מניקור מיקרו צרפתי Micro-French I Manicure


Nails.INC French Mani Hack Nail Polish Duo I Image: sephora.co.uk

Nails.INC French Mani Hack Nail Polish Duo I Image: sephora.co.uk


אם יש טרנד ציפורניים אחד לנסות בקיץ 2024, זה מניקור מיקרו צרפתי.

כל מי, שמסתכל על מדיה חברתית לאחרונה אולי שם לב, שהקצה החופשי הלבן במניקור פרנץ' נראה דק יותר.


מניקור המיקרו פרנץ' הוא טוויסט מודרני למניקור הצרפתי הקלאסי, המאופיין בעיצוב המינימליסטי והמאופק שלו, שרוצה משהו קטן נחמד נוסף.


במקום הקצוות הלבנים הרחבים יותר האופייניים למניקור צרפתי קלאסי, ה Micro French כולל קצוות דקים ועדינים מאוד, אלה יכולים להיות בלבן או בצבעים שונים אחרים למראה עכשווי יותר.


מניקור מיקרו צרפתי עוזר ליצור אשליה של ציפורן יותר ארוכה, בניגוד למניקור הצרפתי הקלאסי, שלעתים עשוי לגרום לציפורניים להראות קצרות יותר. 

ההבדל העיקרי הוא גודל הרוחב של הקצה, אם יש לכן ציפורניים קצרות או שאתן מנסות לגדל אותן, קצה מיקרו עושה עבודה מצוינת בהארכת הציפורניים ומאפשר לכן לקבל מבטא מבלי למעוך את מראה הציפורן כמו שקצה עבה יותר היה עושה.


כדי לקבל את מראה המיקרו הנכון, צבע הבסיס נשאר ניטרלי לעיתים קרובות ורוד שקוף, עירום או לק שקוף ששומר על המשיכה המתוחכמת.

אטימות הצבע היא המפתח ביחוד אם הציפורן קצרה במיוחד עם לא הרבה קצה חופשי. לכן צריך בסיס שקוף יותר האהוב עליכם ואחר כך מורחים עם מברשת הציפורניים המיוחדת לשליטה וגמישות מקסימלית וגוררת את הלק, שבחרתם, שבהחלט יכול להיות  צבע אופנתי מהנה ובהיר לקצה הציפורן.


התוצאה הסופית של מניקור מיקרו צרפתי היא נצחית. המראה הכללי הוא חלק ומינימליסטי, מה שהופך אותו מתאים לאירועים שונים, מלבוש יומיומי, באירועים מיוחדים ואפילו למשרד.


מיקרו צרפתי לא רק מתאים לציפורניים קצרות. ציפורניים ארוכות יותר יכולות להתנסות עם מרקמים ואפקטים שונים. אתן יכולות להתאים אישית את הטרנד כך, שיתאים להעדפות שלכן עם אינסוף וריאציות

ושילובים של צבעים, כך שלעולם לא ייגמרו המראות החדשים לנסות עם הסגנון הזה.


איך להשיג מיקרו מניקור צרפתי

הכנו את הציפורניים שלכן

נקו ועצבו את הציפורניים לאורך ולסגנון הרצויים.

דחפו לאחור את העור ונקו את פני הציפורניים לגימור חלק.

שכבת בסיס

מרחו שכבת בסיס שקופה כדי להגן על הציפורניים ולהבטיח שהלק יחזיק מעמד זמן רב יותר.

צבע בסיס ניטרלי

מרחו צבע לק נייטרלי או שקוף כבסיס. הניחי לו להתייבש לחלוטין.

כאשר יש ציפורניים ארוכות יותר וקצה חופשי עבה יותר, בחרו בשתי שכבות של בסיס חצי שקוף כדי להסוות ולמזער את המראה של הקצה החופשי הטבעי. ואז מתחקים בעדינות לאורך הקצה החופשי עם המברשת. שוב, שמרו על הקו עדין ככל האפשר.

טיפים דקים

בעזרת מברשת אמנות ציפורניים עדינה או עט אמנות ציפורניים מדויקת, ציירו בזהירות קו מיקרו דק לאורך קצה כל ציפורן. קו זה צריך להיות הרבה יותר דק מהקצה הצרפתי המסורתי.

אתן יכולות להשתמש בלבן קלאסי או להתנסות בצבעים אחרים כמו פסטל, מטאלי או אפילו גווני ניאון בהירים עבור טוויסט אופנתי.

מניקור מיקרו צרפתי שומר על האלגנטיות של המניקור הצרפתי המסורתי אך עם מראה עדין ומעודן.


Nails.INC French Mani Hack Nail Polish Duo I nailsinc.com


מניקור המיקרו פרנץ' והקשר לנשים צרפתיות

כשחושבים על שגרת הטיפוח של אישה צרפתייה, זה עור בעל מראה טבעי, שפתיים אדומות בוהקות, גבות מטופחות, אייליינר פשוט, שתוחם בצורת עיני חתול ובדרך כלל צבע הציפורניים דומה מאוד לצבע השפתון. מראה פשוט ומינימלי אבל התוצאה אלגנטית  וכשזה מגיע לטרנדים לציפורניים, האסתטיקה זהה.


חשבו על ציפורניים בעלות צורה מושלמת, אמנות ציפורניים מינימלית ופלטת צבעים מתוחכמת. ציפורניים ארוכות, ג'לים מגודלים, לק סדוק ועיצובי אמנות ציפורניים בולטים לא ניתן לראות בשום מקום אצל הנשים הצרפתיות, כי טרנדים לציפורניים של אישה צרפתייה עוסקים כולם בשלמות ומינימליזם.


עוד משהו שניתן להבחין בציפורניים של נשים צרפתיות? הן שומרות על האורך קצר ועל הצורה המעוגלת. לעתים רחוקות תראו אישה צרפתייה מורחת צבע נועז על ציפורניה מלבד אדום קלאסי.

המנעו מציפורניים ארוכות או קצוות מרופדים ובמקום זאת שימרו על מראה הציפורניים טבעי ככל האפשר. מניקור הוא הרבה יותר מסתם מריחת לק, נשים צרפתיות משקיעות זמן בכל הקשור לעיצוב, שיוף והכנה של הציפורניים שלהן.

 

אני אישית מאוד אוהבת ציפורניים קצרות ועגולות, לדעתי זה הרבה יותר אלגנטי מאשר ציפורניים ארוכות ועיצובי אמנות.
9 צפיות0 תגובות

コメント


bottom of page