סט של 4 כוסות סיליקון לטיפול טבעי לפנים ולגוף מהמסורת הסינית


כוסות הרוח המסורתיות נפוצות ברפואה הסינית והרוסית כמה אלפי שנים ובעבר שימשו כמעט לכול מחלה. במקור הן עשויות זכוכית והשימוש בהן היה לחימום מקום הטיפול על ידי צמר גפן ואלכוהול. החום גורם לחמצן לצאת מהכוס ועל ידי כך יוצר וואקום.

הרפואה הסינית המסורתית עושה שימוש רב בכוסות רוח מסיליקון למגוון טיפולים:

כוסות רוח מסיליקון יעילות מאוד לטיפוח עור הפנים והגוף, עוזרות בהפחתת כאב מפציעות, משרות רוגע, ניקוי רעלים לפי התורה הסינית, עוזרות בשיפור זרימת הדם, חיזוק מערכת החיסון והגוף, כאבים, בעיות נשימה אסטמה, טיפול בהתקררות קשה ובחום גבוה, עייפות כרונית, מתחים וכעסים, חיטוב ועיצוב הגוף, הורדת חום בעת מחלה, מסאז’ גוף בנוחות ביתכם, שיפור הבריאות ועוד.


כוסות הרוח המיוצרות מסיליקון רך, הכוסות גמישות, נעימות ואיכותיות ברמה גבוהה, הכוסות לא שבירות, עמידות לאורך זמן ומחזיקות מעמד במספר טיפולים רב, קלות לשימוש ולניקוי, בטיחותיות, בעלות יכולת הצמדה טובה לגוף ולפנים, ללא רעלנים, ניתנות לשימוש עם שמנים טבעיים לשימוש על כול אזור בגוף.


הכוסות מגיעות בארבעה גדלים שונים המותאמים לחלקים שונים של הגוף והפנים.

גדול, בינוני ושתי כוסות לפנים בדרך כלל S ו XS.הסט לעיסוי הפנים

הסט לעיסוי הפנים כולל שתי כוסות בגדלים שונים, עשויות מסיליקון באיכות הגבוהה ביותר, שמאפשרת שליטה וקבלת תוצאות טובות ביותר בפעולת הוואקום שנוצרת תוך כדי העיסוי.הכוסות מיועדות לפנים, מסביב לעיניים, האף, השפתיים ולמקומות קטנטנים אחרים.

הטיפול בכוסות הרוח לעור הפנים מותיר את עור הפנים בתחושת מתיחה, חיטוב ופתיחת חסימות העשויות לסייע בניקוי רעלים והתחדשות תאים לשיפור מראה עור פנים קורן וצעיר.

הודות לגמישות החומר ולגודל הכוס ניתן לטפל באזורים רגישים או קטנים יותר כמו האזור מסביב לעיניים, שפתיים, אף, מתחת לשפה ועוד.


כוס לפנים בקוטר בסיס 3.6 ס"מ, גובה 7.5ס"מ

כוס קטנטנה, מיני בקוטר בסיס 1.5 ס"מ, גובה 5 ס"מ

תוכלו לעקוב אחריי סרטונים ביוטיוב כדיי לדעת כיצד להשתמש בכוסות הרוח בצורה המיטבית ביותר.

מצורך סרטון כאן


הסט לעיסוי הגוף

כוס הגדולה והכוס הבינונית, מאפשרות טיפול באזורי גוף גדולים ורחבים כגון: שכמות, גב ורגליים בהם מופיעים סימני צלוליטיס, סימני מתיחה וצלקות.על עור נקי ומשומן יש ליצור ואקום באמצעות לחיצה של האצבעות על כוס הסיליקון, לשחרר את הלחיצה ולהחליק על האזור בו רוצים לטפל.


כוס גדולה לגוף בקוטר בסיס 6.7 ס"מ, גובה 7.5 ס"מ

כוס בינונית לגוף בקוטר בסיס 5.5 ס"מ, גובה 5.5 ס"מ


הוראות שימוש

מומלץ לשתות הרבה מים לפני הטיפול כדי לעזור לגוף להתנקות ולהתחדש.

אם אתם חוששים מאיך יגיב העור שלכם לטיפול, נסו את המוצר קודם באזור שאינו חשוף.

לכל טיפולי כוסות רוח לפנים, מומלץ להתחיל עם פנים שטופות ללא איפור, ושיער אסוף.


כדאי להתחיל מומלץ (לא חובה) למרוח תחילה כבסיס לעיסוי הפנים או הגוף בשמן לטיפוח, תחליב ניקוי, סרום, קרם לחות האהוב עליך או במקלחת עם סבון כדי לאפשר תנועה חלקה של הכוס.השמנים לפנים ולגוף הם אופציונליים, החלת שכבה קלה על עורך עשויה לעזור להפחית את הסיכון לחבלות כשאת/ה מזיזים את כוסות הרוח.


לחיצה על הכוס באמצאות האצבעות יוצרת שאיבת ואקום קלה על הכוס, משחררים את הלחיצה ומחליקים על האזור בו רוצים לטפל לעיסוי מרגיע. כוסות הרוח מוצמדות לגוף על ידי יצירת הווקום הפנימי בתוכן.

השאירי את הכוס, לחוצה בוואקום למשך זמן של שתי שניות על כל אזור. אם משאירים את כוס העיסוי באזור אחד, מבלי לנוע על גבי הפנים, לזמן ארוך, יכולות להופיע ״נשיקת יופי״ זמניות, הסימן דומה ל״נשיכת אהבה״ (סימן אדום שמופיע על העור) אם הופיע סימן אדום הוא אינו מזיק ויעלם במהרה. לכן השתמשי בכוסות הרוח בתבונה רבה. תמיד המשיכי לנוע על גבי העור.


אחרי כל שימוש מומלץ לשטוף את הכוסות עם סבון ידיים עדין ולייבש, מה שיבטיח שימוש מהנה בכוסות לאורך זמן.