top of page

No.1 De Chanel דור חדש של פורמולות אחראיות לסביבה


No.1 De Chanel דור חדש של פורמולות אחראיות לסביבה

המותג Chanel השיק רשמית את Chanel N°1, קו טיפוח ואיפור נקי מעוצב עם היוקרה והאיכות שציפינו מבית מותג האופנה הצרפתית.

במודל ההשקה "The intelligence of nature" שאנל הציגה את No.1 De Chanel כ "דור חדש של פורמולות אחראיות לסביבה הכוללות טיפוח עור, איפור וניחוח". הקו החדש מציג תכונות אנטי אייג'ינג ואת הכוח המחייה של תמצית פרח הקמליה האדומה.


עברו עשר שנים של מחקר במעבדת ה- Open Sky של שאנל, עד שהמדענים גילו את פריצת הדרך של ,No.1 De Chanel, שמאתגרת את הגיל; תמצית הקמליה האדומה, הפרח הנצחי שגבריאל שנל כול כך האהבה.

97% מהמרכיבים של המוצרים מהסדרה החדשה מגיעים ממקורות טבעיים והמרכיב הכוכב הוא פרח הקמליה האדומה המלא בנוגדי חמצון, שמגנים על העור, משפרים, משמרים את המראה הצעיר ותומכים בכל תא לתפקד טוב יותר לאורך זמן.

המרכיב מונע מתאי עור להפוך לאיטיים, מה שגורם לעור עמום ועייף למראה להגיע לשלב ההזדקנות.

למותג שאנל יש שדות של פרחי הקמליה משלהם, במיוחד הקמליה האדומה, שבהם נעשה שימוש בשיטות גידול אגרו – אקולוגית. הפרחים נבחרים ביד ויוצרים לשמן עשיר בחומצה פרוטוקטכואית ובנוגדי חמצון המשמשים בקו טיפוח העור החדש.

N°1 DE CHANEL REVITALIZING SERUM

משיי וקל משקל, מרקם הג'ל של הסרום שוכב ממש טוב מתחת לכל קרם, עמוס במרכיבים תומכי עור, מכיל את התמצית המרוכזת ביותר של הקמליה האדומה. ניסויים קליניים תומכים מראים תוצאות מרשימות על איך זה מבטל את הזדקנות בעור.

N°1 DE CHANEL REVITALIZING SERUM

N°1 DE CHANEL REVITALIZING SERUM


N°1 DE CHANEL REVITALIZING CREAM

הקרם מעניק לחות מבריקה ובזכות המרקם דמוי המוס הוא שוקע בצורה חלקה לתוך העור. הקרם מורכב מ 95 אחוז מרכיבים טבעיים; 70 אחוז מהם מגיעים מפרח הקמליה, הוא מספק לחות מיידית, ובו זמנית מגן מפני תוקפנים חיצוניים ועוזר לתאי העור להישאר במצב שיא.

הצנצנת ניתנת למילוי חוזר ומכסה עשוי מקליפות זרעי קמליה, פסולת תוצר לוואי מקציר הקמליה.

N°1 DE CHANEL REVITALIZING CREAM

N°1 DE CHANEL REVITALIZING CREAM


N°1 DE CHANEL REVITALIZING EYE CREAM

N°1 DE CHANEL REVITALIZING LOTION

N°1 DE CHANEL REVITALIZING SERUM-IN-MIST

גישה חדשנית יותר ליישום טיפוח העור עבור שאנל; SERUM-IN-MIST סרום ספרי שניתן להשתמש בו הן כחלק משגרת טיפוח והן מעל מייק אפ כדי להחיות. הסרום מרענן, מחייה, מורכב מ 97 אחוז מרכיבים טבעיים, וחדור בניחוח פרחוני עדין. הניחוח חדור יתרונות טיפוח העור.


No. 1 de Chanel Revitalizing Foundation

למייק אפ של שנל יש כבר מזמן מעמד של פולחן על הדרך שבה הם מביאים לזוהר במראה טבעי. התוספת החדשה הזו עומדת במוניטין הזה, אבל עם היתרונות הנוספים של מרכיבי טיפוח רציניים. המייק אפ הוא קל משקל וקרם לחות בגוון, נוסחת הכיסוי הניתנת לבנייה מאירה את העור, ומועשרת בשמן קמליה אדום כדי לתת לחות ולהגן כל הזמן. המייק אפ זמין ב 20 גוונים.

No. 1 de Chanel Revitalizing Foundation

No. 1 de Chanel Revitalizing Foundation


No. 1 de Chanel Lip and Cheek Balm

חלק בלתי צפוי אך יוצא דופן בקולקציה של No. 1 de Chanel היא התוספת של האיפור, חדורים בתכונות הלחות של שמן קמליה אדום, המשחה הקרמית הרב שימושית לשפתיים והלחיים עוזרת להביא לזוהר מואר מבפנים, מציעה לחות מרוכזת ונוחות. הנוסחה מכילה 86% מרכיבים טבעיים, חלקה ומזינה, נמסה על העור, ממלאת את השפתיים והלחיים ומוסיפה מגע של צבע.

עם שישה גוונים הנעים מהסופר עדין למעט יותר נועזים.

No. 1 de Chanel Lip and Cheek Balm

No. 1 de Chanel Lip and Cheek Balm


N°1 DE CHANEL L’EAU ROUGE

N°1 DE CHANEL L’EAU ROUGE

N°1 DE CHANEL L’EAU ROUGE


N°1 DE CHANEL POWDER-TO-FOAM CLEANSER

תכשיר ניקוי פנים אבקה לקצף עם תמצית קמליה אדומה ושמן קמליה אדומה. במגע עם מים, האבקה הופכת לקצף עשיר ומסייעת בסילוק זיהומים, ומותירה את העור רך וזוהר.

נבדק על כל סוגי העור, כולל עור רגיש.

קו N°1 DE CHANEL שואף למזער את ההשפעה הסביבתית שלו עם פורמולות מפותחות בר-קיימא המכילות עד 97% מרכיבים טבעיים. כל מוצר מאוחסן באריזה ידידותית לסביבה.


N°1 DE CHANEL POWDER-TO-FOAM CLEANSER

N°1 DE CHANEL POWDER-TO-FOAM CLEANSER


N°1 DE CHANEL REVITALIZING CREAM - REFILL

המילוי שנועד לחדש את קרם הפנים N°1 DE CHANEL. מרוכז עם תמצית קמליה אדומה ושמן קמליה אדומה, הנוסחה מחליקה באופן גלוי את מראה הקמטים, ומעניקה לעור זוהר צעיר.

מיד לאחר המריחה, גוון העור נראה זוהר יותר ב-21%* והעור מרגיש 44% נוח יותר**. לאחר חודש, הקמטים נראים מופחתים ב-23%***, הנקבוביות נראות מופחתות בעליל ב-21%*** והגמישות משוחזרת ב-9%***.

נבדק על כל סוגי העור, כולל רגיש.

קו N°1 DE CHANEL שואף למזער את ההשפעה הסביבתית שלו עם פורמולות מפותחות בר-קיימא המכילות עד 97% מרכיבים טבעיים. כל מוצר מאוחסן באריזה ידידותית לסביבה לטביעת רגל פחמנית מופחתת.

*Clinical evaluation of 33 women immediately after use **Self-assessment by 33 women immediately after use ***Clinical evaluation of 32 women after 1 month of use

N°1 DE CHANEL REVITALIZING CREAM – REFILL

N°1 DE CHANEL REVITALIZING CREAM – REFILLסרום של שנל

תשעה המוצרים של הקולקציה עושים צעדי ענק עבור המותג בזירות של טיפוח ואיפור יעיל ונקי


Image: ShopStyle Collective l Ilana Biller

Comentários


bottom of page