בגד ים כמקשה אחת

שמחה שאחת המגמות השנה זה בגדי ים שלמים מכיוון שאני כבר מתקשה ללבוש ביקיני.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני אוהבת בגד ים קטנים עם רצועות דקות על בנות אחרות, אבל פשוט יותר נוח לי בגד ים כמקשה אחת. זה מרגיש לי יותר "מתאים לגיל" וקלאסי מאוד.

מביאה לכן קצת בגדי ים שלמים האהובים עלי מכול הרשתות.


Peony Swimwear Joie De Vivre Forever One-Piece Swimsuit

Bottega Veneta Bottega Veneta One-Shoulder Sleeveless Swimsuit
Onia

המותג Onia מכניס את הכיף לפונקציונאלי! Onia (כלומר ספינת מפרש בעברית) - שם מתאים למותג שנראה לא פחות טוב בים כמו בחוף. המותג נוצר בשנת 2009 על ידי Carl Cunow ו Nathan Romano, צמד עיצובי שהתמקד ביצירת ביקיני וגרביונים שמשתלבים בין סגנון ופרקטיות ועם חובבי אופנה ואנשים שנוסעים בקביעות ברחבי העולם, למטרות עסקים או לטיול. עיקרי סגנון בישרו את יכולתה של המותג לגרום לחיים להרגיש לא רק מפוארים יותר, אלא גם מלאים באפשרויות. (ומה באמת יכול להיות יותר טוב?) הכול מצביע על העובדה שכאשר יש לך בגדי ים של Onia בתיק, את מקבלת הרבה יותר מסתם ביקיני נהדר של Onia - את מקבלת סגנון של קסם טהור.


Isabella One Piece onia

ONIA floral print swimsuit


Valerie One Piece onia


Peony Swimwear

קח אותנו לגן העדן! אין זה מפתיע כי Peony Swimwear הוא מותג בהשראת כול הדברים של הקיץ. עם הזיקה על זמנית לסגנון בוהמי ללא מאמץ, המותג מעורר באופן מושלם את התחושה של חופשה טרופית חולמנית. המותג נוסד על ידי Becky Morton בשנת 2012 ומתגאה בכך שהוא מייצר עיצובים נצחיים. הדפסים דקורטיביים ובדים עם מרקם יוקרתי מעניקים לכל ביקיני ובגד הים השלם הילה של נשיות מעודנת.


Peony Swimwear Peony - + Net Sustain Vacation Belted Floral-print Recycled Swimsuit - BlueBondeye Viva One-Piece SwimsuitBond-Eye Australia Tied Together One-Piece Swimsuit


The Mara One-Piece Swimsuit BOUND BY BOND-EYE


AGENT PROVOCATEUR Ashia Swimsuit


Agent Provocateur Dakotta slashed swimsuitJADE SWIM Micro Trophy one-piece swimsuit


Ganni Leopard-print swimsuit


ASCENO Palma one-piece swimsuitמבחר בגדי ים שלמים מהאתר Free People

איזה בגד ים מועדף עליך?

 

Shopstyle affiliate

160 צפיות