בגד ים כמקשה אחת

שמחה שאחת המגמות השנה זה בגדי ים שלמים מכיוון שאני כבר מתקשה ללבוש ביקיני.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני אוהבת בגד ים קטנים עם רצועות דקות על בנות אחרות, אבל פשוט יותר נוח לי בגד ים כמקשה אחת. זה מרגיש לי יותר "מתאים לגיל" וקלאסי מאוד.

מביאה לכן קצת בגדי ים שלמים האהובים עלי מכול הרשתות.


Peony Swimwear Pintucked One Piece

Tavik Swimwear Scarlett One PieceOnia

המותג Onia מכניס את הכיף לפונקציונאלי! Onia (כלומר ספינת מפרש בעברית) - שם מתאים למותג שנראה לא פחות טוב בים כמו בחוף. המותג נוצר בשנת 2009 על ידי Carl Cunow ו Nathan Romano, צמד עיצובי שהתמקד ביצירת ביקיני וגרביונים שמשתלבים בין סגנון ופרקטיות ועם חובבי אופנה ואנשים שנוסעים בקביעות ברחבי העולם, למטרות עסקים או לטיול. עיקרי סגנון בישרו את יכולתה של המותג לגרום לחיים להרגיש לא רק מפוארים יותר, אלא גם מלאים באפשרויות. (ומה באמת יכול להיות יותר טוב?) הכול מצביע על העובדה שכאשר יש לך בגדי ים של Onia בתיק, את מקבלת הרבה יותר מסתם ביקיני נהדר של Onia - את מקבלת סגנון של קסם טהור.


ONIA Danielle Majolica tile-print swimsuit


ONIA floral print swimsuitOnia Andrea Textured One-Piece Swimsuit

Gabriela One Piece Swimsuit

Aussie label Peony Swimwear

קח אותנו לגן העדן! אין זה מפתיע כי Aussie label Peony Swimwear הוא מותג בהשראת כול הדברים של הקיץ. עם הזיקה על זמנית לסגנון בוהמי ללא מאמץ, המותג מעורר באופן מושלם את התחושה של חופשה טרופית חולמנית. המותג נוסד בשנת 2012 ומתגאה בכך שהוא מייצר עיצובים נצחיים. הדפסים דקורטיביים ובדים עם מרקם יוקרתי מעניקים לכל ביקיני ובגד הים השלם הילה של נשיות מעודנת.