הדפסי הנמר נמצאים כאן ולתמיד
מגמות באופנה באות והולכות, אבל יש כמה הדפסים, שלעולם לא יוצאים מהאופנה. הדפסי הנמר פופולריים יותר בעונה אחת מעונה אחרת, אך בסך הכול, הם כאן לנצח והמהווים את אבני היסוד בארון הבגדים שלנו, באביזרים, באביזרי האופנה, אביזרים לבית בעיצוב פנים ועוד.

הדפסי בעלי חיים משמשים גם לקישוט חדרים, מעילים, תיקים, תכשיטים, שעונים, הלבשה תחתונה, טקסטיל, הנעלה ועוד. ההבדל העיקרי בין הדפסי בעלי חיים לבגדי פרווה הוא שהדפסי בעלי חיים כיום משתמשים לרוב בפרווה מזויפת במקום פרווה מבעלי חיים.


בעונות הקרובות נראה את שובם של הדפסי הנמר. פריטים, שהאימא והסבתא שלנו לבשו הרבה לפנינו, ובכל זאת הם עדיין מרגישים רלוונטיים. כול מה, שתקנו עכשיו, די בטוח, שתלבשו את אותו פריט עוד שנים רבות.


Richmond & Finch Fierce Leopard Case For IPhone 11 Pro

Richmond & Finch Fierce Leopard Case for iPhone 11 Pro


לא רק הדפסי הנמר מככבים בגדול על המסלול. על המסלול מככבים גם הנמרים, הטייגרים, הצ'יטות והזברות. מעצבים רבים משתמשים בהדפסים המנומרים בבגדי הים, חליפות, שמלות, עם נצנצים באדום וירוק ועם חגורות משובצות קריסטל בתחושת שנות השמונים.


ההדפס הפופולרי ביותר, הוא ההדפס המנומר. פסים שחורים יפיפיים על רקע לבן או פס לבן על רקע שחור הוא כמובן הדפס הזברה, שהוא אחד ההדפסים היפים והנוצצים ביותר שיש.


כל הדפס הוא ייחודי, אבל אם תרצו להתבלט במיוחד, תצטרכו לבחור בהדפס הזברה. הדפס הזברה פחות פופולרי בקרב מעצבי האופנה וקשה יותר למצוא ברחובות העיר, אבל תמיד אפשר למצוא.
כמו הזברה, הדפס הטייגר פחות פופולרי באופנה. ההדפס בולט ונועז, הפסים השחורים על רקע כתום עשויים להיות מודגשים מדי עבור רבים, מלבד אולי על תיק יד קטן או תכשיט.פריטים רבים תוכלו למצוא באמזון


במשך שנים רבות הדפס נמר מופיע על המסלולים, עכשיו הוא בכל מיני צבעים וצורות, הוא כאן ובכול מקום.49 צפיות